Jak wypłacać pieniądze z bankomatu?

Zastanawiamy się jak wybrać najkorzystniejszą ofertę banku, gdzie opłaca się wziąć kredyt, gdzie kartę, kto daje darmowe bankomaty, jaki kredyt z MdM itp. zapraszamy do dyskusji.
ragar
Posty: 24
Rejestracja: 07 mar 2015, 21:38

Jak wypłacać pieniądze z bankomatu?

Postautor: ragar » 20 kwie 2015, 10:54

Wiem, że może to głupio zabrzmi, ale nigdy wcześniej tego nie robiłem, więc może ktoś mi powie, jak wypłacać pieniądze z bankomatu? Jest tam coś na co szczególnie trzeba uważać, czy jeśli już włoży się kartę, to są dokładne instrukcje odnośnie tego, jak podjąć środki przy pomocy bankomatu? Przyznam, że trochę się tym stresuję, bo nie chciałbym stracić karty, którą niedawno dostałem, ani pieniędzy, które mam na koncie :)


Nowy
Posty: 31
Rejestracja: 08 mar 2015, 9:29

Re: Jak wypłacać pieniądze z bankomatu?

Postautor: Nowy » 29 kwie 2015, 19:56

To naprawdę nic trudnego, mnie też bardzo stresowała pierwsza wypłata pieniędzy z bankomatu, ale okazało się, że to jednak bardzo proste :) Po prostu wkładasz kartę do maszyny i później już masz instrukcje, robisz wszystko według nich wciskasz guziki i po chwili masz gotówkę. Tylko nie zapomnij na końcu odebrać pieniędzy i karty ;)



Wróć do „Jaki bank wybrać? Gdzie wziąć kredyt i założyć lokatę? Forum i opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości