Jak się ubrać na wyjście ze znajomymi z pracy?

Jak się ubierać na różne okazje? Jaki strój należy zakładać do pracy, a jak można ubrać się na spotkanie z przyjaciółmi. Jaki strój na komunię czy chrzciny dziecka, a jaki na wyjście w góry.
Nowy
Posty: 31
Rejestracja: 08 mar 2015, 9:29

Jak się ubrać na wyjście ze znajomymi z pracy?

Postautor: Nowy » 20 kwie 2015, 10:11

W piątek mam małą nieoficjalną imprezę firmową. Nigdy wcześniej nie byłam na czymś takim, bo pracuję tam od niedawna. Może ktoś mi napisze jak się ubrać na wyjście z przyjaciółmi z pracy :?: Tak żeby było dokładniej, to spotykamy się w pubie i pewnie tam posiedzimy dłużej. Możliwe, że będą też jakieś tańce, bo jest tam parkiet i muzyka taneczna. Ktoś coś? :)


iti
Posty: 39
Rejestracja: 11 mar 2015, 13:24

Re: Jak się ubrać na wyjście ze znajomymi z pracy?

Postautor: iti » 04 sie 2015, 15:10

Jedno, to warto pomyśleć o tym, żeby jednak dobrze wyglądać, ale jednak dobrze byłoby też ubrać się inaczej niż do pracy, bo w końcu to nieoficjalna okazja i nie wymaga bycia aż tak bardzo formalnym, jak przy wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych. Choć oczywiście na pewno sporo zależy od tego, czym się zajmujesz. No i z drugiej strony, jeśli zastanawiasz się nad tym, co ubrać na spotkanie z ludźmi z pracy, to pamiętaj o tym, żeby włożyć na siebie coś wygodnego, w czym będziesz się dobrze czuć przez cały wieczór :) No bo bez sensu byłoby się męczyć w czymś, w czym człowiek nie czuje się komfortowo.



Wróć do „Jak się ubierać do pracy, na bal, osiemnastkę i inne okazje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości