Aldi kurtki sportowe - opinie o jakości na forum

Promocje w Lidlu, Biedronce, Aldim, Auchan, Carrefourze, Netto oraz innych marketach. Jakie dobre produkty można tam tanio kupić i co gratis?
Nowy
Posty: 31
Rejestracja: 08 mar 2015, 9:29

Aldi kurtki sportowe - opinie o jakości na forum

Postautor: Nowy » 16 sie 2015, 21:48

Tak się zastanawiam, miał ktoś kiedyś do czynienia z tym, jak kosi się kurtka sportowa z Aldiego? Jeśli o mnie chodzi, to dyskonty Aldi całkiem nieźle się sprawdzają. Dlatego kusi ta kurtka sportowa Aldi, bo wydaje się być dosyć sensownie wykonana, przy czym wcale nie jest nie wiadomo jak tania, bo kosztuje 100 zł. Ale chyba spróbuję, bo te sklepy mają dobrą politykę i zwroty można w nich robić do 30 dni od zakupu, więc gdyby źle na mnie leżała, to zawsze można by oddać lub wymienić :)


iti
Posty: 39
Rejestracja: 11 mar 2015, 13:24

Re: Aldi kurtki sportowe - opinie o jakości na forum

Postautor: iti » 17 sie 2015, 19:16

Jeśli chodzi o rzeczy ze sklepów Aldi, to mnie zdarzyło ich się kilka kupić i generalnie jestem z nich dosyć zadowolony :) Zwłaszcza nieźle wypadają np. buty do biegania, które sobie tam sprawiłem. Może są one czasem trochę droższe niż np. w Lidlach, ale też mam wrażenie, że jednak są odrobinę lepiej wykonane. Przy czym ja bym tego upatrywał w tym, że sklepów Aldi jest mniej w naszym kraju, więc te rzeczy, które tam sprzedają są robione raczej na rynek niemiecki, a to jednak są dosyć wymagający konsumenci ;)



Wróć do „Najlepsze promocje w marketach i dyskontach - gdzie znaleźć - opinie i dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości