Moda damska w Lidlu i moda męska w Lidlu - opinie

Promocje w Lidlu, Biedronce, Aldim, Auchan, Carrefourze, Netto oraz innych marketach. Jakie dobre produkty można tam tanio kupić i co gratis?
Nowy
Posty: 31
Rejestracja: 08 mar 2015, 9:29

Moda damska w Lidlu i moda męska w Lidlu - opinie

Postautor: Nowy » 16 sie 2015, 21:42

W najbliższym czasie znowu czeka nas promocja ubrań z Lidla, w ramach której coś dla siebie znajdą zarówno dziewczyny, jak i faceci :) A wybór nie jest mały, bowiem składają się na niego dwie kolekcie, to znaczy:

Moda damska w Lidlu w specjalnej ofercie i tu można znaleźć takie rzeczy jak:
  • Wygodne buty sportowe damskie (także do biegania).
  • Bluzy sportowe damskie (z kapturem, rozsuwane, bez suwaka, w różnych kolorach i krojach.
  • Dresowe spodnie damskie.
  • Legginsy sportowe.
  • Wygodne sportowe biustonosze.

Moda męska z Lidla w promocji i na nią składają się m.in.
  • Rozsuwane bluzy z kapturem oraz bez kaptura.
  • Wygodne spodnie dresowe ze zwężanymi nogawkami lub ściągaczami.
  • Buty do uprawiania sportu i biegania z wygodną podeszwą.
  • Modne koszulki.
  • Plecaki na rower oraz do biegania.

To oczywiście nie wszystko, na co można liczyć z okazji promocji damskich i męskich ubrań sportowych w Lidlu, wybór jest spory, i jeśli tylko ktoś zdąży, to pewnie kupi sobie coś ładnego i wygodnego. Tylko jak oceniacie ubrania sportowe z Lidla? Dobrze się trzymają, jest sens je kupować, czy to pieniądze wyrzucone w błoto :?:


iti
Posty: 39
Rejestracja: 11 mar 2015, 13:24

Re: Moda damska w Lidlu i moda męska w Lidlu - opinie

Postautor: iti » 28 sie 2015, 11:08

Mnie udało się ostatnio kupić sportową męską bluzę z kapturem w Lidlu i muszę przyznać, że jestem zadowolony. To nic wyszukanego, chodziło mi o to, żeby mieć coś cieplejszego na rower, bo wieczory robią się już chłodne. Co prawda jeszcze jej nie prałem, ale generalnie podoba mi się, jest wygodna i dobrze się w niej czuję :)



Wróć do „Najlepsze promocje w marketach i dyskontach - gdzie znaleźć - opinie i dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości