Opinie o laptopie Lenovo z Biedronki - forum

Promocje w Lidlu, Biedronce, Aldim, Auchan, Carrefourze, Netto oraz innych marketach. Jakie dobre produkty można tam tanio kupić i co gratis?
ragar
Posty: 24
Rejestracja: 07 mar 2015, 21:38

Opinie o laptopie Lenovo z Biedronki - forum

Postautor: ragar » 16 sie 2015, 21:26

Ostatnio gdzieś wpadła mi w ręce gazetka promocyjna Biedronki, a w niej mnóstwo różnych promocji odnoszących się do tego, że lada chwili zaczyna się znów rok szkolny i dzieciom trzeba kupić całą wyprawkę szkolną. To co mnie jednak zainteresowało, to laptop z Biedronki Lenovo - czyli całkiem niezłej i znanej firmy. Przecież oni kiedyś kupili dział produkcji laptopów IBM, więc trochę się chyba na tym muszą znać. Konkretnie, laptop w Biedronce to Laptop Lenovo G40-45, czyli na pokładzie ma 2 GB pamięci RAM, dysk twardy 500 GB i procesor AMD. Ale czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć coś o tym, czy jest to dobry sprzęt :?: Czy da się na tym robić podstawowe rzeczy, a do tego jakiś film bez problemu obejrzę :?: Będę wdzięczny za wszelkie komentarze i podpowiedzi, bo nie wiem czy warto kupić ten komputer z dyskontu, czy lepiej nie.


iti
Posty: 39
Rejestracja: 11 mar 2015, 13:24

Re: Opinie o laptopie Lenovo z Biedronki - forum

Postautor: iti » 17 sie 2015, 19:28

Generalnie laptopy Lenovo nie są tej klasy, co stare, poczciwe IBMy, ale jednak patrząc na to, co robi konkurencja, ciągle nie jest źle. No i nie przypuszczam, żeby laptopy z Biedronki Lenovo były gorsze od tego, co w innych sklepach sprzedaje ta marka. Chyba raczej nie zaryzykowaliby utraty dobrego imienia :) Ale też warto pamiętać o tym, że tani notebook za cenę poniżej 1000 zł, to nie będzie jednak demon prędkości. No ale działać wszystko jednak na tym powinno, skoro sprzedają jako nowe i pod marką Lenovo.



Wróć do „Najlepsze promocje w marketach i dyskontach - gdzie znaleźć - opinie i dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości