Tydzień azjatycki w Lidlu - opinie o produktach

Promocje w Lidlu, Biedronce, Aldim, Auchan, Carrefourze, Netto oraz innych marketach. Jakie dobre produkty można tam tanio kupić i co gratis?
iti
Posty: 39
Rejestracja: 11 mar 2015, 13:24

Tydzień azjatycki w Lidlu - opinie o produktach

Postautor: iti » 29 lip 2015, 18:37

Widziałem, że w najbliższym czasie ma się odbyć kolejny tydzień azjatycki w Lidlu, stąd właśnie moje pytanie. Możecie napisać jak oceniacie te produkty azjatyckie z Lidla :?: Da się z tego przygotować dobre orientalne danie :?: A może są takiej jakości, że jednak lepiej się na nie nie kusić, jak myście :?: Będę wdzięczy na opinię o tych produktach, bo wiadomo, że żeby coś dobrego przygotować, to trzeba by ich kupić trochę więcej, czyli też więcej wydać, a nie chcę wtopić :)


ragar
Posty: 24
Rejestracja: 07 mar 2015, 21:38

Re: Tydzień azjatycki w Lidlu - opinie o produktach

Postautor: ragar » 16 sie 2015, 21:17

Jest nieźle, generalnie są to w większości chyba rzeczy z Azji, które są sprowadzane na rynek niemiecki też oraz inne, gdzie funkcjonują sklepy Lidla czy podobne tej firmy. Jedzenie jest niezłe i dobrej jakości.



Wróć do „Najlepsze promocje w marketach i dyskontach - gdzie znaleźć - opinie i dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości