Czy warto kupować rzeczy do biegania w Lidlu?

Promocje w Lidlu, Biedronce, Aldim, Auchan, Carrefourze, Netto oraz innych marketach. Jakie dobre produkty można tam tanio kupić i co gratis?
ragar
Posty: 24
Rejestracja: 07 mar 2015, 21:38

Czy warto kupować rzeczy do biegania w Lidlu?

Postautor: ragar » 28 maja 2015, 19:16

Mamy wiosnę, niedługo lato, pogoda lepsza, trzeba by zadbać o kondycję :) Chyba zacznę biegać, tylko potrzebuję butów do biegania i może jakichś ubrań, żeby zacząć uprawiać ten sport rekreacyjnie. Widziałem, że w Lidlu ma być promocja na rzeczy do biegania i zastanawiam się czy nie zrobić zakupów właśnie tam. Na pewno znajdzie się tu ktoś, kto już miał okazję to sprawdzić i powie mi coś o tym, jaka jest jakość rzeczy do biegania z Lidla :) Ogólnie wydaje mi się, że to wszystko jest robione dla wymagającego niemieckiego klienta, więc chyba też u nas nie powinno odstawać trwałością oraz klasą wykonania.


iti
Posty: 39
Rejestracja: 11 mar 2015, 13:24

Re: Czy warto kupować rzeczy do biegania w Lidlu?

Postautor: iti » 12 lip 2015, 2:14

Ja kupiłem tam kiedyś buty do biegania z Lidla i byłem całkiem zadowolony. I to jeszcze było w czasach, kiedy wyglądały one znacznie gorzej niż teraz, sporo w nich przebiegłem zarówno na bieżni, jak i po mieście i nic się im nie działo. Nie mam ich teraz tylko dlatego, że zostały zgubione, tzn. zostawiłem kiedyś plecak z nimi gdzieś i już się nie znalazł :) Ale biegało się w nich całkiem nieźle, muszę przyznać.



Wróć do „Najlepsze promocje w marketach i dyskontach - gdzie znaleźć - opinie i dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości