Konto oszczędnościowe w mBanku - naciąganie klientów

Zastanawiamy się jak wybrać najkorzystniejszą ofertę banku, gdzie opłaca się wziąć kredyt, gdzie kartę, kto daje darmowe bankomaty, jaki kredyt z MdM itp. zapraszamy do dyskusji.
Nowy
Posty: 31
Rejestracja: 08 mar 2015, 9:29

Konto oszczędnościowe w mBanku - naciąganie klientów

Postautor: Nowy » 09 wrz 2015, 20:09

Ostatnio dostałem informację, że mogę mieć dobrze oprocentowane konto w mBanku, w ramach rachunku, który dla mnie prowadzą. Wszystko wyglądało bardzo obiecująco, procentowanie 2,5 procent w skali roku, jedna wypłata za darmo w miesiącu itp. - generalne chodziło o eMax plus, czyli dodatkowe subkonta, które miały mieć promocyjnie takie parametry. Ale trochę poszukałem, poczytałem druczki do tej promocji i okazało się, że tak jest oprocentowana tylko kwota od 50 000 zł do 999 999 zł (czy jakoś bardzo podobnie), a cała reszta jest standardowo na 0,5 procenta. Co za naciągacze :!: Wszystko jest opisane dokładnie pod linkiem, który zamieszczam wcześniej, bo chyba nie tylko mnie spotkała taka historia. Generalnie po tym nie polecam mBanku :!:

Wróć do „Jaki bank wybrać? Gdzie wziąć kredyt i założyć lokatę? Forum i opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości