Jakie nalpesze promocje lokat w bankach?

Zastanawiamy się jak wybrać najkorzystniejszą ofertę banku, gdzie opłaca się wziąć kredyt, gdzie kartę, kto daje darmowe bankomaty, jaki kredyt z MdM itp. zapraszamy do dyskusji.
iti
Posty: 39
Rejestracja: 11 mar 2015, 13:24

Jakie nalpesze promocje lokat w bankach?

Postautor: iti » 06 lip 2015, 21:20

Mam trochę gotówki i chciałbym ją dobrze ulokować, tylko że prawie wszędzie jest teraz takie oprocentowanie, że nie opłaca się tego nawet zanosić do banku. W związku z tym zastanawiam się w jakich bankach są teraz najlepsze promocje na lokaty, bo chyba tylko na tym da się coś ugrać. Ja wiem, że nie są to takie czasy, jak jeszcze kilka lat temu, że można było na depozycie wyciągnąć nawet 6% rocznie, jednak szukam czegoś, co byłoby w okolicach chociaż 3%. Zna ktoś jakieś takie dobre lokaty :?:


kuref
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2015, 11:17

Re: Jakie nalpesze promocje lokat w bankach?

Postautor: kuref » 06 sie 2015, 11:20

Obecnie na 2 miesiące można mieć lokatę na 5 % w Deutshe banku.

Nowy
Posty: 31
Rejestracja: 08 mar 2015, 9:29

Re: Jakie nalpesze promocje lokat w bankach?

Postautor: Nowy » 07 sie 2015, 18:41

Nieźle prezentują się też lokaty w Alior Banku, tam można ulokować, nawet większą kwotę na takich warunkach jak poniżej:
- 2,75% na 120 dni
- 2,85% na 210 dni
Może nie jest to jakiś wielki szał, no i dotyczy tylko nowych środków, ale jednak w dzisiejszych czasach jest to lokata nie do pogardzenia :)



Wróć do „Jaki bank wybrać? Gdzie wziąć kredyt i założyć lokatę? Forum i opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości