W jakim sklepie kupić najtańszą płytę indukcyjną?

Ulubione sklepy z ubraniami, butami itp. Gdzie kupować tanią elektronikę, sklepy internetowe i stacjonarne, opinie o markach, niedroga żywność itp.
iti
Posty: 39
Rejestracja: 11 mar 2015, 13:24

W jakim sklepie kupić najtańszą płytę indukcyjną?

Postautor: iti » 12 lip 2015, 2:12

Mam pytanie, właśnie jestem w trakcie urządzania mieszkania i tak się zastanawiam, może macie jakiś pomysł na to, w jakim sklepie można kupić najtańszą płytę indukcyjną, ale taką rozsądnej jakości :?: Wiem, że zaraz pojawią się tu odpowiedzi odsyłające mnie do porównywarek internetowych, ale może ktoś ma tu jakąś inną radę? W ogóle, to zdecydowanie wolałbym kuchenkę gazową, no ale wiadomo jak to w nowych blokach, nie ma instalacji gazowej :/


Nowy
Posty: 31
Rejestracja: 08 mar 2015, 9:29

Re: W jakim sklepie kupić najtańszą płytę indukcyjną?

Postautor: Nowy » 09 wrz 2015, 19:52

Ja bym szukał w sklepach internetowych z elektroniką, ale niekoniecznie w tych z porównywarką, bo tam to różnie bywa :) Czasem taniej płyty indukcyjne da się znaleźć w takich, które nie wydają dużej kasy na takie promowanie się. Dobrze chyba byłoby odwiedzić jakieś outlety elektroniki, bo tam czasem mają np. jakieś końcówki serii. No i jeszcze nie wiem co dokładnie Cię interesuje, bo może wystarczy czy płyta indukcyjna z dyskontu :?: Kiedyś w Lidlu albo w Aldi widziałem takie niewielkie płyty, na dwa palniki, które się po prostu podłączało do gniazdka i można było gotować :)



Wróć do „W jakich sklepach robić zakupy ubrań, jedzenia, elektroniki? Opinie i pomysły”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości