Gdzie najlepiej szukać normalnej dziewczyny?

Forum o tym, jak można znaleźć dobrą dziewczynę oraz chłopaka. A tym gdzie spotkać przyszłą żonę lub męża i jak zacząć poważny związek.
Nowy
Posty: 31
Rejestracja: 08 mar 2015, 9:29

Gdzie najlepiej szukać normalnej dziewczyny?

Postautor: Nowy » 17 sie 2015, 22:59

Stwierdziłem, że dla mnie już czas na to, żeby spotkać wreszcie odpowiednią dziewczynę i stworzyć poważny związek. Tylko zastanawiam się nad tym, gdzie można dzisiaj spotkać normalną i porządną dziewczynę (żeby była ładna, to też by się przydało ;) ). Macie jakieś pomysły na to, gdzie można spotkać tą jedyną :?: Jeśli tak, to będę wdzięczny za jakieś sensowne podpowiedzi :)


miotk
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2015, 20:01

Re: Gdzie najlepiej szukać normalnej dziewczyny?

Postautor: miotk » 16 wrz 2015, 20:01

Z mojej strony mogę polecić Ci zarejestrowanie się na jakimś profilu randkowym, może właśnie to jest miejsce, w którym czeka na Ciebie jakaś normalna dziewczyna. Jak tak poznałem swoją wybrankę, na początku dużo pisaliśmy, potem zaczeliśmy spotykać się w realu i tak jakoś wyszło. Tylko musisz znaleźć odpowiedni portal, a nie jakiś, gdzie ludziom chodzi tylko o jedno. Więcej możesz poczytać sobie tutaj: mydwoje.pl/jaki-serwis-randkowy . Jeżeli nawet nie poznasz od razu fajnej dziewczyny to przynajmniej nauczysz się z nimi rozmawiać i nie wstydzić się zagadywać do nich



Wróć do „Jak znaleźć chłopaka lub dziewczynę? A może męża lub żonę? Związki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości