Promocje mebli ogrodowych w Lidlu - opinie

Promocje w Lidlu, Biedronce, Aldim, Auchan, Carrefourze, Netto oraz innych marketach. Jakie dobre produkty można tam tanio kupić i co gratis?
ragar
Posty: 24
Rejestracja: 07 mar 2015, 21:38

Promocje mebli ogrodowych w Lidlu - opinie

Postautor: ragar » 01 maja 2015, 11:36

Widziałem ostatnio, że jest w Lidlu promocja na meble ogrodowe, czyli stoliki, leżaki, krzesła, grille, parasole, lampy i inne rzezy, które mogą przydać się podczas letniego i wiosennego wypoczynku w ogrodzie. Może ktoś już miał okazję przetestować te sprzęty? Jak myślicie, czy rzeczy z Lidla są dobre i warto je kupować? No i są do tego całkiem tanie, więc pewnie to dosyć mocno kusi :)


Nowy
Posty: 31
Rejestracja: 08 mar 2015, 9:29

Re: Promocje mebli ogrodowych w Lidlu - opinie

Postautor: Nowy » 15 sie 2015, 0:00

Jeżeli chodzi o meble ogrodowe z Lidla, to jak dla mnie są całkiem dobre. Trzymają się, są praktyczne i wygodne. Oczywiście mam je tylko niecały sezon, ale jak na razie nic złego o nich nie mogę powiedzieć :)

iti
Posty: 39
Rejestracja: 11 mar 2015, 13:24

Re: Promocje mebli ogrodowych w Lidlu - opinie

Postautor: iti » 17 sie 2015, 19:30

Ja też jestem zadowolony, ale generalnie powiedzmy sobie szczerze, że ceny też nie są jakoś wyjątkowo niskie :) Za podobne pieniądze można znaleźć też takie rzeczy np. w Castoramie. No generalnie warto poszukać, a zwłaszcza wtedy, kiedy kończy się sezon i zaczynają się promocje mebli ogrodowych :idea:



Wróć do „Najlepsze promocje w marketach i dyskontach - gdzie znaleźć - opinie i dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości