W jakim banku najtańszy kredyt z dopłatą MdM

Zastanawiamy się jak wybrać najkorzystniejszą ofertę banku, gdzie opłaca się wziąć kredyt, gdzie kartę, kto daje darmowe bankomaty, jaki kredyt z MdM itp. zapraszamy do dyskusji.
iti
Posty: 39
Rejestracja: 11 mar 2015, 13:24

W jakim banku najtańszy kredyt z dopłatą MdM

Postautor: iti » 11 mar 2015, 13:27

Może mi ktoś powie w jakim banku można teraz znaleźć najtańszy kredyt z dopłatą w programie Mieszkanie dla Młodych? Zastanawiam się nad kupnem mieszkania i skorzystaniem z tego wsparcia, ale jednak z tego co widzę, to takie pożyczki są mniej korzystne niż normalne. Przy dłuższym okresie spłacania może się okazać, że kredyt niby z dopłatą wyjdzie drożej niż bez niej. Kojarzy ktoś jakieś dobre oferty :?:


ragar
Posty: 24
Rejestracja: 07 mar 2015, 21:38

Re: W jakim banku najtańszy kredyt z dopłatą MdM

Postautor: ragar » 13 kwie 2015, 23:59

Mój brat ostatnio brał kredyt z dopłatą MdM w banku PeKaO S.A. Mieli tam całkiem dobrą ofertę, dosyć niską marzę kredytową i niewielką prowizję za udzielenie kredytu. Nikt z firm doradztwa kredytowego nie był mu w stanie zaproponować czegoś lepszego. No ale wiadomo, że warunki udzielania kredytów często się zmieniają, więc nie wiem co teraz może być najlepsze :)

Nowy
Posty: 31
Rejestracja: 08 mar 2015, 9:29

Re: W jakim banku najtańszy kredyt z dopłatą MdM

Postautor: Nowy » 19 lip 2015, 10:42

Wyżej jest opisana dobra strategia, bo koszty kredytów hipotecznych mogą się zmieniać z miesiąca na miesiąc czy nawet częściej :/ No i trzeba też pamiętać, że kredyty z MDM są trochę droższe od standardowych, więc warto sobie wszystko dokładnie przeliczyć i przemyśleć. Ale jednak najlepiej chodzić po różnych bankach i porównywać oferty, ewentualnie iść jeszcze do firmy pośrednictwa kredytowego i tam zapytać, czy mogą zaoferować coś lepszego :)



Wróć do „Jaki bank wybrać? Gdzie wziąć kredyt i założyć lokatę? Forum i opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości